Meldujemy, że Baza działa i serdecznie zaprasza! Bardzo, bardzo dziękujemy fantastycznej 34-osobowej kołowo-kursowo-bazowej ekipie, która w weekend rozbijała Bazę! Bez Waszej pomocy by się nie udało!
Czas na kolejny sezon w dolinie Wisłoki – przyjeżdżajcie, odpoczywajcie, czujcie się jak w domu!
Kto w roku ugości Was na Bazie? Grafik TUTAJ.

