Rozbijanie – ostatnie odliczanie i startowe info

Gorc i Lubań już stoją, więc do krakowskiegorobijanie fot. Katarzyna Różycka kompletu brakuje już tylko Radocyny. Dołączamy do tego zacnego grona już w tę sobotę. Ale żeby to zrobić potrzebujemy zaangażowanych i pracowitych ludzi czyli WAS. Zapraszamy zatem już w najbliższy weekend do Radocyny na inaugurację jubileuszowego, 30-go sezonu i przy okazji bardzo, bardzo prosimy o pomoc w rozbijaniu bazy. Jak co roku zapewniamy sobotni obiad i kiełbaski na wieczorne ognisko, dlatego chcemy mniej więcej wiedzieć ilu osób możemy się spodziewać. Dajcie znać na radocyna@skpg.krakow.pl, jeśli planujecie do nas dołączyć

ognisko fot. Michał WajncholdJak zwykle warto przyjechać już w piątek – kto może – z własnym namiotem. Kto nie ma namiotu na pewno znajdzie miejsce u kogoś kto ma, ewentualnie w wiecie lub…coś się znajdzie 😉 Pracę rozpoczynamy w sobotę około 8 rano, więc z soboty na niedzielę najprawdopodobniej będzie już można spać w namiotach bazowych…albo nie spać, bo wieczorem zamierzamy trochę przewietrzyć śpiewniki i może się zdarzyć tak, że braknie nam nocy… 😉 Weźcie je (śpiewniki) ze sobą razem z wszelakimi instrumentami.

W jubileuszowym Odblask Cypryjski fot. Paweł Miskowiecroku nie mogło zabraknąć bazowych nowości. Jakich? Przyjedźcie się przekonać 🙂 Pierwszych kilkaset osób, które u nas przenocują wyposażymy
w radocyńskie odblaski. Ubiegłoroczne dotarły – jak widać na załączonym obrazku – nawet na Cypr. Zdjęcie przysłał nam Paweł Miśkowiec. Wielkie dzięki 😉 Jeżeli macie podobne to wysyłajcie je na radocyna@skpg.krakow.pl.

Odezwijcie się też, jeżeli chcecie przyjechać i potrzebujecie transportu lub macie wolne miejsce w samochodzie . Zwykle udaje się zorganizować jakiś wspólny dojazd.

Przypominamy, że w tym roku słynny Hotel Radocyna u Pani Wioli jest nieczynny
i najprawdopodobniej nie zmieni się to do końca wakacji…

Na pewno jednak będzie działać baza, dlatego widzimy się w sobotni poranek, lub – jeszcze lepiej – piątkowy wieczór.
Pozdrawiamy z ostatniej prostej przygotowań do sezonu 2017.
RadocynaTEAM – ciągle jeszcze w tym samym, choć odrobinę zmienionym składzie.