Dojazd

Baza znajduje się na terenie dawnej wsi Radocyna wlogo Compass Beskidzie Niskim; mniej więcej w połowie drogi między Ożenną a Zdynią lub Konieczną; około 4,5 km na północ od Przełęczy pod Zajęczym Wierchem – tym samym od granicy Polsko-Słowackiej; w dolinie rzeki Wisłoki, około 4,5 km od jej źródeł.

Rowerem można do nas dojechać:

Koniecznej

rowerowym szlakiem czerwonym lub żółtym przez centrum dawnej wsi Radocyna lub tzw. „Górną Radocynę”

Krzywej

czerwonym szlakiem rowerowym przez Jasionkę i Czarne (na znacznym odcinku tej trasy równolegle biegnie również Transgraniczny Szlak Rowerowy znakowany na niebiesko)

Wołowca

żółtym szlakiem rowerowym, tzw. Winnym Szlakiem Rowerowym przez tereny dawnej wsi Nieznajowa

Ożennej

czerwonym (Karpackim Szlakiem Rowerowym), niebieskim (Transgranicznym Szlakiem Rowerowym) i żółtym (Winnym Szlakiem Rowerowym) szlakiem rowerowym przezGrab, Wyszowadkę (lub jak kto woli WyszowaTkę) i Długie (przełęcz i miejscowość o tej samej nazwie). Skręcając w lewo na żółty szlak przekraczamy Wisłokę przez mostek lub przez bród.

Radocyna

Fragment mapy Beskidu Niskiego udostępniony dzięki uprzejmości Wydawnictwa Kartograficznego Compass z Krakowa. To właśnie z map tego wydawnictwa korzysta SKPG Kraków – my również ! 🙂 Dziękujemy za pomoc w dotarciu na naszą bazę !!! 😉

logo Compass