1%

Ledwo zaczął się rok 2017. i od razu zrobił się luty… 2 z logamiJeszcze chwila i znowu zobaczymy się w Radocynie. Licznik na naszej stronie już odlicza sekundy do rozpoczęcia jubileuszowego, TRZYDZIESTEGO sezonu!
Choć jeszcze nie zaczęliśmy oficjalnego świętowania, to już dostaliśmy od Was prezent. W 2016 roku podarowaliście nam 1% podatku za 2015 rok w rekordowej kwocie 2734,76 zł. D Z I Ę K U J E M Y !

Teraz nasza kolej. Właśnie planujemy zakupy wyposażenia, żebyście już na początku lipca mogli doświadczyć bazowych nowości. Może macie jakieś życzenia ? W końcu to tak naprawdę prezent od Was…dla Was.
Zanim jednak rozbijemy namioty, trzeba jeszcze rozliczyć rok 2016. Dlatego ogromna prośba – pamiętajcie o nas wypełniając „pita” również w tym roku. Wystarczy podać numer KRS 0000083727, a jako cel szczegółowy wpisać „Baza namiotowa w Radocynie”. Wszystkie szczegóły dotyczące rozliczeń 1%, statystyka oraz dokładna informacja na co wydaliśmy te środki w latach ubiegłych, dostępna jest na naszej stronie internetowej w zakładce 1% http://bazaradocyna.pttk.pl/1procent/
Lutowe pozdrowienia, Radocyna TEAM